top of page
Търсене

ДНИ НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ В СУРИЧЕ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН“

  • Снимка на автора: СУРИЧЕ "Д-р Петър Берон"
    СУРИЧЕ "Д-р Петър Берон"
  • 30.04
  • време за четене: 1 мин.

Уважаеми директори, уважаеми колеги,

​ Каним Вас, седмокласниците и родители им на Дни на отворените врати в СУРИЧЕ „Д-р Петър Берон“, които ще се проведат на 7 и 8 май 2026 г. в нашето училище.

​В рамките на двата дни ще посрещнем бъдещите осмокласници, родителите и всички, които проявяват интерес към обучението и възможностите, които предлагаме. По време на събитието ще имате възможност да разгледате учебната база и кабинетите, да се запознаете с част от дейностите, които практитуваме в училище. Ще се срещнете с преподаватели и ученици и ще получите информация за нашия прием. За нас тази среща е не просто представяне на училището, а възможност за открит разговор – за избора, за очакванията и за развитието на учениците след VII клас.

​В СУРИЧЕ „Д-р Петър Берон“ вярваме, че доброто образование не се изчерпва със знания. То включва изграждане на умения, увереност и способност за справяне в реална среда. Затова ще Ви покажем не само какво учим, а как подготвяме учениците си да мислят, да вземат решения и да бъдат активни участници в собственото си бъдеще.


​Добре дошли!

 
 
 

Коментари


Коментирането на тази публикация вече не е достъпно. Свържете се със собственика на сайта за повече информация.
bottom of page