top of page
Търсене

Есенен лендарт в двора на училището

  • Снимка на автора: СУРИЧЕ "Д-р Петър Берон"
    СУРИЧЕ "Д-р Петър Берон"
  • 7.10.2024 г.
  • време за четене: 1 мин.

Днес учениците от вторите класове с класни ръководители г-жа Радованова, г-жа Стефанова и г-жа Станиславова, направиха обща картина от природни материали в двора на училището. Изписаха името на училището с кестени и листа.

Всички се забавляваха и бяха горди с резултата.

Продължавайте все така, берончета!

Рисувайте света около вас!



 
 
 

Коментари

Коментарите не можаха да се заредят
Изглежда, че имаше технически проблем. Опитайте да се свържете отново или да обновите страницата.
bottom of page