top of page
Търсене

Гордостта на випуска!

  • Снимка на автора: СУРИЧЕ "Д-р Петър Берон"
    СУРИЧЕ "Д-р Петър Берон"
  • 13.05
  • време за четене: 1 мин.

Днес кметът на Община Перник, Станислав Владимиров, се срещна с най-изявените абитуриенти от пернишките училища. На официална церемония в Двореца на културата бе отличена нашата възпитаничка на випуск 2026 - Анна Александрова Драгомирова, която завършва средното си образование с постигнат максимален академичен успех - 6:00. Тя бе наградена със сертификат за отличие и икона на Свети Иван Рилски с пожеланието светецът да бди над делата й.

Попътен вятър и късмет, Анна!

Носи с гордост престижното име Беронец. На добър час!



 
 
 

Коментари


Коментирането на тази публикация вече не е достъпно. Свържете се със собственика на сайта за повече информация.
bottom of page