Гордостта на випуска!
- СУРИЧЕ "Д-р Петър Берон"

- 13.05
- време за четене: 1 мин.

Днес кметът на Община Перник, Станислав Владимиров, се срещна с най-изявените абитуриенти от пернишките училища. На официална церемония в Двореца на културата бе отличена нашата възпитаничка на випуск 2026 - Анна Александрова Драгомирова, която завършва средното си образование с постигнат максимален академичен успех - 6:00. Тя бе наградена със сертификат за отличие и икона на Свети Иван Рилски с пожеланието светецът да бди над делата й.
Попътен вятър и късмет, Анна!
Носи с гордост престижното име Беронец. На добър час!

.png)













Коментари