Годишно утро в I "б" клас
- СУРИЧЕ "Д-р Петър Берон"

- 1.06
- време за четене: 1 мин.

Слънчево, емоционално и изпълнено с детски усмивки бе тържеството по случай завършването на учебната година за учениците от I “б” клас, с класен ръководител г-жа Зоя Арсова и учител в групата за целодневна организация г-жа Цветанка Заркова.
Скъпи гости на празника бяха директорът на училището г-жа Елеонора Владимирова, заместник-директорът г-жа Венера Николаева и развълнуваните родители, които споделиха вълнението на децата.
Малките ученици показаха с гордост колко много са пораснали и какво са научили през първата си година в училище. С много хъс и отлични знания те преминаха през предизвикателствата по български език, математика, родинознание и английски език.
Празникът беше изпълнен със забавни игри, весели скечове и песни, които донесоха безброй усмивки. В споделената радост активно се включиха и родителите, които подкрепяха своите деца и станаха важна част от незабравимото тържество.
Ч естито завършване на първи клас, малки Берончета! Пожелаваме ви прекрасно, безгрижно и незабравимо лято, изпълнено с игри и нови приятелства!
До нови срещи през септември!

.png)















Коментари