top of page
Търсене

Годишно утро в I "б" клас

  • Снимка на автора: СУРИЧЕ "Д-р Петър Берон"
    СУРИЧЕ "Д-р Петър Берон"
  • 1.06
  • време за четене: 1 мин.

Слънчево, емоционално и изпълнено с детски усмивки бе тържеството по случай завършването на учебната година за учениците от I “б” клас, с класен ръководител г-жа Зоя Арсова и учител в групата за целодневна организация г-жа Цветанка Заркова.

Скъпи гости на празника бяха директорът на училището г-жа Елеонора Владимирова, заместник-директорът г-жа Венера Николаева и развълнуваните родители, които споделиха вълнението на децата.

Малките ученици показаха с гордост колко много са пораснали и какво са научили през първата си година в училище. С много хъс и отлични знания те преминаха през предизвикателствата по български език, математика, родинознание и английски език.

Празникът беше изпълнен със забавни игри, весели скечове и песни, които донесоха безброй усмивки. В споделената радост активно се включиха и родителите, които подкрепяха своите деца и станаха важна част от незабравимото тържество.

Ч естито завършване на първи клас, малки Берончета! Пожелаваме ви прекрасно, безгрижно и незабравимо лято, изпълнено с игри и нови приятелства!

До нови срещи през септември!




 
 
 

Коментари


Коментирането на тази публикация вече не е достъпно. Свържете се със собственика на сайта за повече информация.
bottom of page